Spoštovani starši!

 

Konec šolskega leta se hitro bliža. Tako bi se vam radi zahvalili za vaše celoletno sodelovanje in pomoč.

Starši se pogosto želite delavcem šole in vrtca zahvaliti s priložnostnim darilom. Če se za to odločite, morate biti pozorni na to, da darilo nima večje vrednosti od 42 EUR in da ni dano v obliki denarja ali darilnega bona. To je res pomembno in prosimo, da zapisano upoštevate. Le tako se lahko izognemo kakšni neprijetni situaciji.

 

Več kot darilo pa delavcem pomeni lepa misel, prijazna beseda, nasmeh, droben cvet.

Vsi mi svoje delo radi opravljamo, radi smo z vašimi otroki tako v vrtcu kot v šoli, radi spremljamo njihov napredek in jim po potrebi tudi pomagamo. To je naše delo in za marsikoga med nami tudi pravo poslanstvo.

 

In največje darilo za nas je vaša iskrena beseda in skupno konstruktivno sodelovanje, reševanje morebitnih zapletov.

 

V želji, da bi uspešno zaključili šolsko leto in preživeli lepo, sproščeno poletje vas lepo pozdravljam.

 

 

                                       Ravnateljica

                                       Vlasta Urška Baraga