Glede na to, da še nimamo informacij glede delovanja vrtcev v naslednjem tednu, vseeno objavljamo obrazec za nujno varstvo. Če bo otrok vrtec v naslednjem tednu obiskoval, ga morate OBVEZNO prijaviti preko spodnje spletne povezave.

Za starše, ki morajo v  tednu od 4.1.2021 do 8.1.2021 delati, bo organizirano delovanje vrtca v minimalnem obsegu.

Dežurno varstvo otrok bo zagotovljeno za otroke, katerih starši (v primeru enostarševske družine skrbnik otroka) so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

OTROKE, KI ŽE OBISKUJEJO NUJNO VARSTO NI POTREBNO PONOVNO PRIJAVLJATI. V primeru, da pride do sprememb pri obiskovanju  vrtca, nam to prosim sporočite v tajništvo šole do četrtka, 31. 12. 2020 do 12. ure  tel. 05 6626 580.

Ravnateljica, Vlasta Urška Baraga