Spoštovani starši!

 

Zaradi organizacije dela v vrtcu v mesecu juliju in avgustu ter razporeditve dopusta delavk, nujno potrebujemo podatek, kako bo vaš otrok obiskoval vrtec v juliju in avgustu. Glede na to, da je letošnje leto posebno, objavljamo ta obrazec prej, ker bo mogoče kdo med vami otroka prej izpisal iz vrtca.

 

OBRAZEC

 

Skupine bomo v poletnih in v času izrednih razmer mesecih oblikovali v skladu z navodili NIJZ..

 

Prosimo, da izpolnjen list vrnete vzgojiteljici do petka, 12. junija. Prosimo tudi za čim bolj točne podatke, saj le tako lahko ustrezno organiziramo delo v vrtcu in obenem omogočimo strokovnim delavkam pravico do izrabe letnega dopusta. Morebitne spremembe sporočite v vrtec na 040490509.

 

Opomba: Če predšolskega otroka izpišete, ministrstvo ne sofinancira več bivanja za drugega otroka, če je le-ta vključen v vrtec.

 

 

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav.

 

 

Ravnateljica, Vlasta Urška Baraga