ODPRTI VHODI V MAJU, 2020:

Starši otrok iz skupin Polži, Čebele, Pike in Metulji vstopate v vrtčevske prostore skozi spodnji vhod (ob glavni cesti). Otroci bodo razporejeni v igralnicah skupin POLŽEV in ČEBEL. Vhod v  igralnice Pikapolonic in Metuljev bo zaklenjen.

Starši otrok drugega starostnega obdobja vstopate skozi zgornji vhod (s parkirišča). Vhod v novi del vrtca, s spodnje strani (pri igralnicah Ribe in Žabe) bo zaklenjen.  V garderobi vas pričaka strokovna delavka, ki bo sprejela otroka. Starši v vrtec ne vstopate.

Otrok mora ob vstopu v vrtec imeti podpisano izjavo o zdravstvenem stanju. Brez te izjave ga strokovne delavke ne bodo sprejele. Tisti starši, ki te izjave še niste podpisali, morate to storiti pred predajo otroka.

 

Protokol ravnanja po smernicah NIJZ: Starši vstopajo z otroki posamično, ostali počakajo zunaj, upoštevajoč varnostno razdaljo (min. 1. 5 m). Starši morate imeti obvezno zaščitno opremo – maske (svoje maske). BREZ MASKE NI DOVOLJENO VSTOPANJE V VRTČEVSKE PREDPROSTORE, GARDEROBE. Ob vhodu bodo nameščena razkužila, kjer si ob vstopu  in izhodu razkužite roke.

  • Otroke prvega starostnega obdobja ( v starem delu vrtca), starši preobujejo, preoblečejo v garderobi in oddajo strokovni delavki. Prepovedano je vstopanje v igralnice!
  • Starši otrok drugega starostnega obdobja, (v novem delu vrtca) oddate otroke strokovni delavki, ki vas bo pričakala v garderobi.

 

Pozor! Vrata vrtca se zaklenejo ob 8.30. Ob morebitnem kasnejšem prihodu v vrtec pokličite na tel št. 040 490 572, da vam strokovna delavka odklene vrata in prevzame otroka ob upoštevanju smernic NIJZ.

 

 

Karmen Mekota,                                                                                  Vlasta Urška Baraga,

pomočnica ravnateljice                                                                               ravnateljica