Spoštovani otroci vrtca, učenci in starši!

 

Za nami je še en teden šolanja na daljavo. Pred nami pa teden praznikov in počitnic. Menim, da si tako starši kot učenci in strokovni delavci res zaslužite oddih od šole in opravljanja obveznosti.

Zahvalila bi se vsem, ki ste se trudili in opravljali svoje obveznosti. Zahvalila bi se tudi vam staršem, za  sodelovanje in pomoč, ki jo nudite vašim otrokom v tem času. Zato si privoščite oddih in sprostitev  v okviru možnosti, ki jih nudijo za vse nas popolnoma nove razmere.

Strokovne delavke vrtca so na vrtčevski spletni strani pripravile vrsto predlogov, idej in napotkov, kako si popestriti dneve in ustvarjalno preživeti čas z otrokom. Vesele bodo vaše povratne informacije.

Kdaj se bomo vrnili v šolske prostore in prostore vrtca, še ne vemo. Upamo, da kmalu. Stroka bo povedala kdaj in predvsem kako bosta potekala povratek in delo v vrtcu ter šoli.

Mogoče nas bodo nova navodila pričakala že ob koncu prihajajočih praznikov.

 

Vsem želim lepe praznike in sproščene, vesele počitnice.

 

Ravnateljica

Vlasta Urška Baraga