Spoštovani starši in učenci,

dan uradne otvoritve nove šole je pred vrati. Na domove ste že prejeli vabila na ta dogodek.

Radio Koper bo v torek, 21. 3. od 9.00 do 12.30, v živo predvajal izpred šole.

Otvoritvena slovesnost se bo pričela ob 17. uri pred šolo. Do uradne otvoritve v šolo ne vstopate. Program se bo nadaljeval v avli šole. Po uradnem programu bo nastopila skupina BQL.

Obiskovalci si boste nato lahko ogledali prostore šole. Strokovni delavci šole vam bodo rade volje podali še kakšno informacijo. Poleg likovnih izdelkov učencev, bo na ogled še razstava naše učiteljice Nike Černigoj ter nekdanje učenke šole Tine Kraljič.

V jedilnici šole bo tudi pogostitev in razrez torte velikanke!!! Dober tek.

Glede na to, da pričakujemo veliko ljudi in  bodo težave s parkiranjem prosimo, da starši pridete v šolo peš.

Vljudno vabljeni in hvala.

Uradno Vabilo  (Invito)

v.d. ravnateljica