Spoštovani, na podlagi 135. člena Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja in 142. člena Zakona o dohodnini so šolski skladi oziroma skladi vrtcev uvrščeni na seznam upravičencev do donacij za leto 2022. Med upravičenci je tudi naš šolski sklad. Starši lahko namenite 03% odmerjene dohodnine (višina je zakonsko določena). Priporočljivo je, da to storite preko elektronskega obrazca. Navodila in dostop so na spodnji povezavi. TRR šole (sklad ima ločen konto) je 012506030656895.

V primeru, da nimate možnosti elektronske oddaje obrazca, naj oddajte nov papirni obrazec za namenitev dela dohodnine za donacije in ne starega. Pošiljamo vam povezavo do eDavkov in do novega obrazca z navodili.

Povezava:  eDavki – Namenitev dela dohodnine za donacije (durs.si)

Prilagamo tudi OBRAZEC.

 

Veseli bomo vsakega vašega prispevka, ki bo pomagal financirati dodatne dejavnosti za vse otroke vrtca, učence šole, pomoči pri plačilu  dodatnih in nad standardnih dejavnosti.